Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Kierowca - Operator Dźwigu

Herby, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • załadunek oraz przewożenie kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie 100km od Herb
  • serwisowanie i bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd
  • wypełnianie dokumentów potwierdzających wstawienie, lub odebranie kontenera

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowca C+E
  • wykształcenie minimum zawodowe/średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. C i E
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • karta elektroniczna kierowcy
  • uprawnienia HDS

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów socjalnych: program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • praca od zaraz
  • równoważny system pracy

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma zajmująca się recyklingiem, produkcją... stali, przetwórstwem stali i handlem. Firma została założona w roku 1915, początkowo obejmowała tylko jedną lokalizację w Teksasie, w której prowadzona była działalność recyklingowa, stopniowo poszerzała zakres działań na kolejne segmenty branży stalowej, a obecnie działa w ponad 120 lokalizacjach, w 12 krajach. Siedziba firmy w USA znajduje się w Irving w stanie Teksas. CMC jest spółką giełdową notowaną na giełdzie w Nowym Jorku, zatrudniającą na całym świecie ok. 8.800 pracowników.

SEGMENTY DZIAŁALNOŚCI NA ŚWIECIE
· Recykling - segment CMC zajmujący się recyklingiem przetwarza około 4 mln ton złomu żelaznego i nieżelaznego rocznie, w ponad 60 lokalizacjach na świecie.
· Produkcja stali - CMC posiada zaawansowane technologicznie huty stali w 6 lokalizacjach w USA (w Alabamie, Arizonie, Arkansas, Południowej Karolinie, Teksasie i Oklahomie) i w Polsce (w Zawierciu); łączne zdolności produkcyjne wszystkich hut wynoszą ok. 4 mln ton rocznie, co powoduje, że CMC jest trzecim największym producentem wyrobów długich w USA i drugim największym w Polsce.
· Przetwórstwo stali - segment ten dysponuje mocami produkcyjnymi na poziomie 2 mln ton rocznie, działa w ponad 85 miejscach w USA i w Europie, w tym w Polsce. Obsługuje wszelkiego rodzaju inwestycje prywatne i publiczne, a także realizuje dostawy na potrzeby rozbudowy infrastruktury i dla branży energetycznej.

W POLSCE firma Commercial Metals Company obecna jest od 3 grudnia 2003r., kiedy przejęła udziały w Hucie Zawiercie S.A. - obecnie CMC Poland Sp. z o.o.

Główna siedziba CMC w Polsce znajduje się w Zawierciu. Obecnie CMC Poland zatrudnia w całej Polsce ok. 1.900 pracowników, z czego ok. 1.500 w Zawierciu.

Zakłady CMC w Polsce:
- Produkcja stali: Huta i Strzępiarka Złomu w Zawierciu,
- Przetwórstwo stali: Zbrojarnia w Zawierciu, Zbrojarnia w Żyrardowie, Zbrojarnia w Rzeszowie, Zakład w Dąbrowie Górniczej (produkcja siatek),
- Zakłady Złomowe dostarczające złom do zawierciańskiej huty – zlokalizowane w 12 miejscach w całej Polsce.
Zakłady CMC należą do najbardziej nowoczesnych i wydajnych na świecie. Huta wyposażona jest w piec elektryczny łukowy oddany do produkcji w 2014 roku, w którym jako wsad stosuje się złom stalowy. Jest to obecnie najbardziej przyjazna dla środowiska technologia produkcji stali. W 2016 roku oddano do użytku nowoczesne urządzenie ciągłego odlewania stali (COS). Nasze linie walcownicze również należą do najnowocześniejszych na świecie.

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie.
Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym oferujemy dodatkowe składniki wynagrodzenia i benefity pozapłacowe:
· dodatki za pracę w systemie zmianowym,
· premia urlopowa i świąteczna płatna w czerwcu i grudniu każdego roku - każda z nich w wysokości minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w Polsce (2100 zł brutto w 2018r.),
· premia kwartalna uzależniona od wyników finansowych CMC Poland i realizacji ustalonych wskaźników premiowych – w wysokości do 21% kwartalnego wynagrodzenia zasadniczego,
· dodatek na Dzień Hutnika,
· prywatna opieka medyczna w firmie Medicover
· program Multisport - dostęp do różnych obiektów sportowych w całej Polsce,
· bogate świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: dofinansowanie do wypoczynku (wczasy i wycieczki - szeroka oferta na obszarze Polski i zagranicą), pożyczki na cele mieszkaniowe, paczki dla dzieci na Dzień Dziecka i Mikołaja, zapomogi, integracyjne imprezy wydziałowe, imprezy sportowe, kulturalne (np. koncerty, kabarety, kino).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Inne