Kierowca międzynarodowy kat. C+E- przewozy na terenie EU

Kierowca24.com

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa z Gliwic, poszukuje kierowców międzynarodowych kat. C+E (ciągnik siodłowy z naczepą plandeka/firanka, kierowców dowozimy do pojazdów - praca tzw. przerzuty). Firma wykonuje przewozy na terenie EU. Główne kierunki to Szwajcaria, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania. Wymagamy doświadczenia minimum 9 miesięcy poświadczonego świadectwem pracy.

Oferujemy pracę w stałych systemach

System pracy:

  • 2 x 1 dwa tygodnie jazdy - zjazd na tydzień w sobotę - wyjazd w piątek lub sobotę wieczorem;
  • 2 x 2 dwa tygodnie jazdy - zjazd na dwa tygodnie w sobotę - wyjazd w piątek lub sobotę wieczorem
  • 3 x 1, 3 tygodnie jazdy - zjazd na tydzień -wyjazd w piątek lub sobotę wieczorem;
  • 4 x 2 cztery tygodnie jazdy - przerwa 2 tygodnie - wyjazd w piątek lub sobotę wieczorem

Przyporządkowanie pojazdów w systemach

  • 2 x 1; dwa auta do dyspozycji dla 3 kierowców
  • 2 x 2; jeden pojazd dla 2 kierowców
  • 3 x 1; trzy auta do dyspozycji dla 4 kierowców
  • 4 x 2; praca na jednym aucie.

Wynagrodzenie: podstawa 1500 zł netto + dieta 50 lub 54 EUR/dziennie (zależne od obsługiwanych kierunków + premia za efektywność oraz premia za oszczędność paliwa, nie dotyczy systemu 2 x 2 – wówczas wynagrodzenie wynosi 4 200 zł netto

Gwarantujemy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i dobre warunki płacowe. Kierowcy dowożeni są do pojazdu, który nie parkuje w PL na koszt pracodawcy

Prezentacja firmy

Kierowca24.com to miejsce, w którym spotykają się dwie grupy: pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne