Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowe Szwejki

Zadania:

  • Transport owoców i warzyw na terenie kraju
  • Sprawdzanie jakości owoców i warzyw przy załadunkach
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz stanowisko pracy

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Min. 2 lata doświadczenia w transporcie
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy C+E
  • Aktualne badania lekarskie
  • Kurs na przewóz rzeczy + karta kierowcy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Perspektywę długiej współpracy
  • Możliwość awansu w zwiaku z dynamicznym rozwojem firmy
  • Terminowe wypłaty
  • Dodatki do wypłaty za delegacje służbowe oraz bonus za ekonomiczną jazdę
  • Niezbędne szkolenia do podjęcia pracy na danym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od trzech pokoleń... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców