Kierowca śmieciarki kat. C, zatrudnienie bezpośrednie w Niemczech

LeasingTeam Sp. z o.o.

Frankfurt nad Menem, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Nr ref.: 0027976
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki
  • Codzienne dojazdy do wyznaczonych punktów, z których pracownik odbiera pełne pojemniki z bioodpadami - jazda wokół komina
  • Godzina rozpoczęcia pracy do wyboru przez pracownika
  • Inne czynności charakterystyczne dla ww. stanowiska

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. C z kodem 95
  • Aktualna karta kierowcy
  • Komunikatywna znajomość JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecka umowa o pracę u sprawdzonego pracodawcy
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
  • Pracę na pełny etat + płatne nadgodziny
  • Pensja w wysokości 2800,00 Euro brutto/miesiąc za etat + diety 8,00€ netto/dzień
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE (mieszkanie typu kawalerka, ok. 55m2, 1km od miejsca pracy)
  • Szkolenie przez okres 2 pierwszych tygodni od momentu zatrudnienia - jazda w obsadzie dwuosobowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.