Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E

Miejsce pracy: Skórcz

Główne zadania na stanowisku:

  • terminowa realizacja dostaw,
  • dbanie o czystość powierzonego zespołu pojazdów,
  • prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. C+E wraz z cyfrową kartą kierowcy,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • aktualne badania kierowcy,
  • dobra znajomość przepisów ruchu drogowego oraz wiedza w zakresie czasu pracy kierowców samochodów ciężarowych,
  • motywacja do pracy i odpowiedzialność.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie z podstawą i premią uznaniową,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do świąt i inne.

Informujemy, iż nasza organizacja jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: Iglotex S.A, ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne