Opis stanowiska pracy

Firma transportowa DA-CAR z siedzibą w Niepołomicach zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca z prawem jazdy kat. C+E.

Praca na terytorium UE. Obecnie poszukujemy kierowców obsługujących trasy: Polska-Włochy-Polska lub Polska-Francja-Polska

Oferujemy:
- nowy tabor samochodów (marka Volvo i Renault)
- praca w systemie dwutygodniowym oraz w obsadzie dwuosobowej
- dobre relacje ze spedycją
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Zatrudnimy osoby bez praktyki, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 735 425 895 lub 666 375 874

Wymagania

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E
- karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, badania psychologiczne
- odpowiedzialność i dokładność

Prezentacja firmy

Firma transportowa DA-CAR posiada 10-letnie doświadczenie w trans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców