Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Kierowca kat. C+E

Niemcy, zagranica

Dekra Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi składkami i ubezpieczeniem
• bezpłatne zakwaterowanie dla kierowców
• praca w trybie zmianowym
• dodatki za pracę w nocy oraz w niedzielę i dni świąteczne
• stabilne i długofalowe zatrudnienie
• pracę w znanej, europejskiej firmie logistycznej, możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Opis stanowiska:
• praca kierowcy kat C+E
• transport ciekłych produktów chemicznych
• załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
• prawo jazdy C+E kod E95
• aktualna karta kierowcy
• uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
• chęć do pracy za granicą, w systemie zmianowym, również w weekendy
• samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad... 20 krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja