Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa nawiąże współpracę z kierowcą międzynarodowym kategorii C+E. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej krajowej i zagranicznej. Specjalizujemy się w transporcie aut osobowych i dostawczych, nowych i używanych. Współpracujemy między innymi z takimi kontrahentami jak: STS, Wega, Cat, Globay, GBY itd

Poszukujemy kierowców zarówno na mały zestaw tzw. "deska" Mercedes Atego, jak i na duży Man, Scania zabudowa typu lohr lub kassbohrer.

Wymagania:

  • Warunek konieczny prawo jazdy kat. C+E.
  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na autotransporterach, u nas zdobędziesz odpowiednie przeszkolenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.
  • system rozliczenia z kierowcami: to stawka za km
  • zachęcamy do współpracy również kandydatów z zagranicy, np. z Ukrainy, ze swojej strony oferujemy pełną profesjonalną obsługę podczas dokonywania wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Maximus Auto to firma, która od wielu lat działa na rynku usług transp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
ustalane indywidualnie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców