Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kierowcę Kat C+E w transporcie międzynarodowym.
Trasy do Niemiec i Francji.
Wyjazdy wg zleceń plus transporty na potrzeby własne.
Wynagrodzenie na poziomie 5000-6000zł /miesiąc
Auto Renault Premium , EURO5+ 2014r.

Wymagania

-dokumenty uprawniające do prowadzenia pojazdu (aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, aktualna karta kierowcy)
- rzetelnego podejście do powierzonych obowiązków,
- dbałość o powierzony sprzęt.
-doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 2 lata
-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
-znajomość norm czasu pracy kierowców i umiejętność zastosowania w praktyce

Prezentacja firmy

Usługi remontowo-budowlane: <br/> <br/> prace demontażowe i przygotow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców