Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Euworkpower Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego belgijskiego klienta Kierowców kategorii C+E w transporcie międzynarodowym.
Relacja: Włochy-Francja-Belgia.

Wymagania

- aktualne uprawnienia: prawo jazdy kategorii C+E z kodem ,,95’’ + karta kierowcy
- doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- ważne badania psychologiczne
- karta do tachografu
- mile widziana znajomość języków obcych (angielski/niemiecki)

Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo (od 2500€ do 2800€ netto miesięcznie)
- stabilne zatrudnienie w ramach belgijskiej umowy o pracę
- wyposażenie samochodu niezbędne do jazdy po UE
- możliwość korzystania z bezpłatnego zakwaterowania na terenie Belgii

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Euworkpower Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców