Kierowca kat C+E do 3000 euro brutto

Work Service Express

Niemcy, Wendlingen, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Wendlingen

Zadania:

Transport maszyn czyszczących na miejsce zlecenia
Czyszczenie powierzchni sportowych i placów zabaw
Obsługa maszyn
Prace naprawcze na powierzchniach sportowych i placach zabaw

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- min. B1- wymóg niezbędny
Międzynarodowe prawo jazdy Kat. C1+E- wymóg niezbędny
Doświadczenie w kierowaniu pojazdem kat. C+E
Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń

Oferujemy:

ATRAKCYJNE wynagrodzenie 2600-2800 Euro/brutto
DODATEK ŻYWIENIOWY- 12 Euro/ dzień
Praca od zaraz do wrześnie/października
Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
Opiekę Koordynatora
DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
Bonusy wynikające z programów poleceń
A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 500 ZŁOTYCH

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.