Opis stanowiska pracy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim. Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Firma Marcotran Polska poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy z kat. C na trasach krajowych. Kierowca będzie odpowiedzialny za transport i dostawę towaru do sklepu.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w transporcie
  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • stabilną pracę w firmie o ustalonych standardach
  • dogodny system rozliczeń, karty flotowe
  • wyjazdy w każdą środę, czwartek i niedzielę/ 3 regularne wyjazdy tygodniowo

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca fizyczna