InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Holandia

Zadania:

  • jazda z centrum dystrybucyjnego bezpośrednio do klientów, aby dostarczyć zamówione towary,
  • identyfikacja i rejestracja nieprawidłowości,
  • sprawdzanie dokumentów przewozowych,
  • prawidłowe stosowanie i wdrażanie procedur i instrukcji pracy,
  • profesjonalna i odpowiedzialna realizacja różnych
    transportów,

Wymagania:

  • posiadanie ważnego prawa jazdy C lub C+E,
  • kod 95,
  • ważna karta kierowcy,
  • minimum pół roku doświadczenia,
  • komunikatywny język angielski,

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę
  • podstawowy czas pracy to 40 godz. tygodniowo , ale można zrobić nawet ok 50-60 godzin,
  • 8% dodatku urlopowego
  • sobotnie godziny na 150%
  • nadgodziny (pon - pt po 40 godzinach pracy) 130%

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.