Opis stanowiska pracy

W zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osob na stanowisko: KIEROWCA.

Oferujemy:

- stabilna prace na pelny etat

- mozliwosc zakwaterowania na miejscu

- prace w polskim zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania:

- przewoz zywnosci samochodem typu chlodnia na terenie Belgii w promieniu 150km

- zaladunek i rozladunek towaru u klienta

Wymagania

- prawo jazdy kat.C; kod 95; karta kierowcy
- znajomosc jezyka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym
- dobra sprawnosc fizyczna
- rzetelnosc, odpowiedzialnosc, sumiennosc

Prezentacja firmy

VANDERHAEGEN-EECKHAUT BVBA is a family business since 1947 with great en... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka