Opis stanowiska pracy

- prowadzenie powierzonego pojazdu oraz koniecznej dokumentacji
- odbiór odpadów oraz innych czynności z tym związanych, zgodnie z harmonogramem
- właściwa eksploatacja pojazdu oraz utrzymanie we właściwym stanie technicznym i czystości

Wymagania

- prawo jazdy kat. C lub C+E
- kurs na przewóz rzeczy
- uprawnienia na HDS mile widziane
- aktualne dokumenty do wykonywania pracy
- karta kierowcy
- oświadczenie o nieorzeczonym zakazie wykonywania zawodu kierowcy

Prezentacja firmy

Firma na rynku od 28 lat, zajmująca się gospodarką odpadami komunalnymi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców