Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/02/2019.

Kierowca kat. C – wozidło

Niemcy, Stuttgart, Ulm, zagranica

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Rozpoczęcie prac–Kwiecień 2019

Zakres obowiązków:

  • Prace ogólnobudowlane, ziemne
  • Transport i załadunek materiałów na budowie
  • Obsługa wozidła i dowóz betonu na plac

Oczekiwania:

  • Wymagane podstawy języka niemieckiego
  • Wymagane prawo jazdy kategorii „B” i „C”
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Stawka od 12,5 euro brutto plus dodatki
  • Elastyczny system rotacyjny 9/5 - praca zmianowa
  • Długoterminowe projekty
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED.
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców