Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

KIEROWCA KAT. C oraz C+E

Wrocław, Prusice, Trzebnica, dolnośląskie

Zakład Rolniczo-Przemysłowy Farmutil HS S.A.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży utylizacyjnej, funkcjonującą w Polsce od ponad 30 lat. Zatrudniamy ponad 170 kierowców oraz dysponujemy taborem ponad 165 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca na terenie Polski, w transporcie krajowym, w podwójnej i pojedynczej obsadzie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • system pracy: wyjazdy jedno lub dwudniowe po terenie kraju
  • miejsca parkingowe na czas wyjazdów w siedzibie firmy
  • wyjazdy do pracy z miejscowości Śmiłowo
  • szkolenia z ECO-Drivingu
  • pozostałe szkolenia stanowiskowe

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy C lub C+ E,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
  • oświadczenie o niekaralności,
  • badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
  • karta kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton,

Zakład Rolniczo – Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. należy do Grupy Firm „FARMUTIL HS”... założonej przez Henryka Stokłosę wraz z rodziną. Firmy finansowane są wyłącznie przez polski kapitał.

Główna siedziba Spółki mieści się w miejscowości Śmiłowo, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim. Swoim zasięgiem obejmując teren całego kraju.

Działalność przedsiębiorstwa skupia się w ramach trzech głównych profili:

zbiórce, transporcie i przetwarzaniu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kategorii 1, 2 i 3,
wytwarzaniu i sprzedaży produktów pochodnych – mączek mięsno – kostnych i tłuszczu zwierzęcego,
wytwarzaniu i sprzedaży biomasy – peletu Agro.

Nasze zakłady przetwórcze należą do jednych z największych i najlepiej wyposażonych w Europie. Wytwarzane produkty sprzedajemy na rynkach europejskich i azjatyckich.

Z satysfakcją możemy stwierdzić i zapewnić, że w ciągu przeszło 30 letniej działalności zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat.

Nasze atuty to: nowoczesność, technologia najwyższej klasy, profesjonalizm obsługi.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka , Praca Motoryzacja , Praca Inne