Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Kierowca kat. B

Wronki, wielkopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa auta terenowego
  • dowożenie osób i sprzętu do miejsca wykonywania pomiarów geofizycznych
  • pomoc w terenie przy załadunku i rozładunku sprzętu pomiarowego (kable, skrzynki)
  • dodatkowe czynności zlecone przez przełożonego

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w jeździe samochodem
  • posiadasz aktualne badania psychotechniczne
  • jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • wyjazdy poza miejsce Twojego zamieszkania, nie stanowią dla Ciebie problemu (praca w delegacji w systemie równoważnym 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego)

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • umowę o prące tymczasową - równoważny system czasu pracy
  • możliwość dłuższej współpracy
  • wynagrodzenie na poziomie 2100 zł brutto/mc + premię frekwencyjną
  • posiłek regeneracyjny oraz napoje w ciągu dnia
  • pełne ubranie robocze

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne