Opis stanowiska pracy

  • Załadunek i rozładunek surowca;
  • Transport i dostawa towaru między jednostkami na terenie województwa dolnośląskiego.

Wymagania

  • Doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5t;
  • Czynnego prawa jazdy kat. B;
  • Uczciwości i niekaralności;
  • Punktualności;
  • Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie, dla której największą wartością są ludzie;
  • Pełną wyzwań pracę w terenie, w dużej bliskości z Klientami;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców