KIEROWCA KAT. B / TRANSPORT PRACOWNIKÓW / NIEMCY

Dako Job Center

NIEMCY, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY

STANOWISKO PRACY: kierowca odp. za transport pracowników

OPIS STANOWISKA:

  • Transport pracowników na stałych trasach według grafiku z zakwaterowania w Niemczech do siedziby kontrahenta (Niemcy)
  • Ścisła współpraca z koordynatorem na miejscu
  • Uzupełnianie kart drogowych
  • Dbałość o powierzone narzędzie pracy

WYMAGAMY:

  • PRAWO JAZDY KAT. B
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
  • STARANNOŚĆ ORAZ SUMIENNOŚĆ
  • GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM
  • JĘZYK NIEMIECKI - MILE WIDZIANY

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • NARZĘDZIA PRACY - SAMOCHÓD, TELEFON KOMÓRKOWY, OPIEKĘ KOORDYNATORA NA MIEJSCU
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE NA TERENIE NIEMIEC
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.