KIEROWCA kat. B – PRACA DODATKOWA

Grupa Kapitałowa Iglotex

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowców kat. B do pracy dodatkowej

Praca polega na:

  • terminowym dostarczaniu towarów na określonym terenie ( oraz okolice do 100 km - trasy jednodniowe),
  • dbaniu o prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Wystarczy, że:

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • masz aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy/a do jej wyrobienia.

Dodatkowo docenimy doświadczenie na stanowisku kierowcy lub kuriera.

W zamian za to oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • możliwość podjęcia pracy w ustalonych dniach i godzinach,
  • szansę rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania

Spółka zatrudniająca:

Białystok: Iglotex Łukasz Sp. z o.o., ul. Porosły 99, 16-070 Choroszcz

Siedlce: Iglotex Łukasz Sp. z o.o. Filia Siedlce, ul. Warszawska 5, 08-130 Kotuń

Raszyn: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Warszawa, ul. Sokołowska 10, 05-090 Puchały

Sochaczew: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Sochaczew, ul. Spartańska 14, 96-500 Sochaczew

Poznań: Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Poznań, ul. Bukowska 45, Dąbrowa 62-070 Dopiewo

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne