Kierowca kat. B lub C+E

Faher

Gliwice/Zabrze, śląskie

Faher

Miejsce pracy: Gliwice/Zabrze

PROSZĘ PODCZAS APLIKACJI O OKREŚLENIE, KTÓRA KATEGORIA PRAWA JAZDY PAŃSTWA INTERESUJE.

Firma specjalizująca się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych szuka zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

* kierowca kat. B

* kierowca kat. C+E

Szukamy kierowców na dystrybucję swoich produktów po UE (w 80% na teren Holandii).

Oferujemy:

* dla kierowców kat. B:1-2 wyjazdów w tygodniu po ok. 3 dni (weekendy wolne)

* dla kierowców kat. C+E: 1 wyjazd w tygodniu na 5 dni (weekendy wolne)

Obowiązki:

* dostarczanie i wypakowywanie towarów dla klienta firmy

* jazda według wcześniej wyznaczonej trasy

* wcześniejsze informowanie klienta o planowym czasie przyjazdu

* odbiór towarów od dostawców wraz załadunkiem

* wykonywanie innych poleceń przełożonych

Zapewniamy:

* umowę o pracę lub umowę zlecenie (według życzenia kierowcy)

* nowe samochody (C+E - DAF), (B - Mercedes Benz Sprinter)

* niezbędny sprzęt: nawigacja, telefon służbowy, karta paliwowa

Wymagania:

* minimum 1,5 roku doświadczenia jako kierowca kat. C+E lub kat. B

* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - konieczność kontaktu z klientami

* dla kierowców C+E: karta kierowcy oraz kurs na przewóz rzeczy

* uczciwość

* dyspozycyjność

* zdyscyplinowanie

* sumienność