Kierowca/dostawca artykułów spożywczych/przedstawiciel handlowy

SECPOL Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Producent słodyczy i pieczywa cukierniczego o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje pracowitej osoby, której zależy na dobrych zarobkach, na stanowisko:

Kierowcy/Dostawcy artykułów spożywczych (słodycze)/ Przedstawiciela handlowego

Zadania:
• dostarczanie produktów do sklepów współpracujących z producentem
• aktywne pozyskiwanie nowych punktów z potencjałem handlowym (pólnocny-zachód Polski)

Oferujemy:
• zadania i produkty, których nie będziesz się wstydził
• dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
• umowę o pracę po okresie próbnym
• przyjazną atmosferę w pracy
• brak korporacyjnych mechanizmów pracy
• możliwość rozwoju wraz z firmą, szkolenia, dla naprawdę utalentowanych osób awans
• niezbędne narzędzia: samochód, telefon itd.

Firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma i takich też osób szukamy.
Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywały się w dniach 12-30 października 2020.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami na powyższe stanowisko

Wymagania

Wymagania:
• uczciwość i odpowiedzialność (niekaralność)
• pracowitość i samodzielność
• komunikatywność i otwartość
• pozytywne podejście do życia i obowiązków
• umiejętność i chęć uczenia się
• prawo jazdy kat B plus praktyka w poruszaniu się
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
• aktualna książeczka sanepidu będzie atutem

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ SŁODYCZY i DYSTRYBUCJĄ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 600PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi