Kierowca do transportów medycznych

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Falck Medycyna Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Transport między szpitalny pacjentów;
  • Transporty sanitarne.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy;
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych i znajomość topografii obsługiwanych terenów;
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie medycznym.

Oferujemy:

  • Pracę na terenie całego województwa lubuskiego (różne lokalizacje);
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazne środowisko pracy, kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach;
  • Stabilność i elastyczność zatrudnienia (praca 2-zmianowa w godzinach 7-19 , 19-7);
  • Dowolną formę zatrudnienia lub współpracy;
  • Kartą sportową z dostępem w całej Polsce.

FALCK jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym... podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych. Obecnie Falck zatrudnia 30 000 osób i działa na 5 kontynentach w 45 krajach świata.
FALCK MEDYCYNA należy do grupy FALCK i jest największym dostawcą usług w szeroko pojętym transporcie międzyszpitalnym w Polsce. Na co dzień zabezpiecza transporty pacjentów dla wielu szpitali zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz transport pacjentów międzynarodowy. Falck bierze udział w zabezpieczeniach największych imprez masowych, prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy oraz szkolenia dla kadry medycznej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców