Kierowca ciężarówki TIR – C+E – transport ponadgabarytowy

Spedition Mahn GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy od zaraz wyspecjalizowanych pracowników na stanowisko pracy jako

do przewozów wykonywanych za pomocą:

  • ciężarówki z żurawiem załadunkowym
  • ciężarówki z ciągnikiem przegubowym
  • ciężarówki z przyczepą niskopodwoziową

Opis zadań:

  • Transport kontenerów, maszyn budowlanych, elementów betonowych, elementów stalowych, części dźwigowych lub traktorów
  • Załadowanie i wyładowanie kontenerów
  • Prace na dźwigu
  • Przejazdy od niedzieli do piątku lub soboty, lub po ustaleniu także w okresach 14 dniowych

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w piśmie i mowie
  • Prawo jazdy C+E
  • Praca również w weekendy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Umowa na czas nieokreślony z wszystkimi korzyściami socjalnymi
  • Wspomaganie w relokacji
  • Płatny urlop
  • Punktualne wypłaty zarobków

Prezentacja firmy

Spedition Mahn GmbH z okolic Chemnitz (180 km od Zgorzelca). Nasi kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne