Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: Police (zachodniopomorskie)

  • Posiadasz uprawnienia kat. C+E/T do prowadzenia ciągnika rolniczego
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu ciągnika z przyczepą (wymagane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Płatne delegacje
  • Zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Smaczny posiłek każdego dnia w okresie zimowym

Obowiązki:

  • transport konstrukcji stalowych na budowę oraz na terenie budowy

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego... wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna