Opis stanowiska pracy

Opis funkcji:

Wykonywanie jazdy zestawem ciężarowym poczynając od punktu naszego głównego biura w Son w celu dostarczenia pojazdów służbowych dla różnych zleceniodawców na terenie Beneluxu.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie jazdy na trasie pojazdem silnikowym o zestawie z przyczepą.
• Dokonanie, pod nadzorem, załadunku samochodu ciężarowego i samodzielny rozładunek na danych adresach
• Wykonywanie jazdy według zleconego planu zgodnie z rozporządzeniem dotyczącym jazdy i odpoczynku kierowcy.
• Obsługa codzienna pojazdu i ewentualne zgłaszanie usterek.
• Feedback do wydziału planowania o problemach w trasie.

Wymagania

Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii C+E oraz uprawnienia do tachografu cyfrowego.
• prawo jazdy z kodem 95.
• Doświadczenie jako kierowca kategorii C+E.
• Doświadczenie w ruchu międzynarodowym.
• Zgoda na noclegi w trasie.
• Schludny wygląd.
• Dobra znajomość geografii Europy, a szczególnie Beneluxu.

Oferujemy:

• Profesjonalne szkolenie i pomoc w pierwszych tygodniach pracy
• stały kontakt ze swoim planistą
• pracę w systemie 3+1 tzn 3 tygodnie w trasie, tydzień w domu
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
• atrakcyjną stawkę + bonusy za bezszkodową jazdę

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców