Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Kierowca C+E

Okolice Lipska, zagranica

Bresland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr Ref.: 440/04/BDF

Opis stanowiska

  • praca na BDF
  • praca w systemie 2/1
  • przewożony towar: nowe meble, materace
  • zmiany dzienne

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym (w firmie jest polskojęzyczny pracownik, który pomaga w komunikacji)

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2100€ brutto za 3 tygodnie pracy
  • system pracy 2/1
  • diety ustawowe 12€ i 24€ od pon. do pt. oraz w weekendy poza bazą
  • niemiecka umowa o pracę!

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy o numerze 8400 certyfikowana przez... Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Agencja specjalizuje się w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej.

Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez niemiecki TÜV Rheinland zaświadcza o jakości oferowanych przez nas usług .

Naszym celem jest zadowolenie pracodawców i naszych kierowców. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi pracownikami wyjeżdżającymi za granicę. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie przez współpracę z niemieckimi pracodawcami oraz dokładna znajomość niemieckiego rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja