LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Niemcy

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Jazda na trasach lokalnych i dalekobieżnych
  • Załadunek ciężarówki, częściowo za pomocą wózka widłowego
  • Rozwożenie towarów do klientów

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
  • Dobra sprawność fizyczna pozwalająca na załadunek i rozładunek
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 517410910, 518275445, 514746777, 505576140 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy