Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu

Praca dla firmy zajmującej się przetwórstwem mięsa króliczego i koziego.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)

- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji

- atrakcyjne wynagrodzenie

- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

- pracę w polskim zespole

- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premii za polecenie pracownika

Co najważniejsze – poszukujemy kierowcy, który lubi swój zawód i nie boi się wyzwań!

WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

Wymagania

- doświadczenia szczególnie na trasach we FRANCJI

- bardzo dobrej umiejętności posługiwania się mapą oraz nawigacją samochodową!!!

-znajomości zagadnień dot. czasu pracy kierowców i umiejętności wykorzystywania ich w praktyce

- dyspozycyjności!

- uczciwości,

- rzetelności,

- lojalności,

- chęci do pracy

- dobrej znajomości dróg lokalnych i autostrad !!!

- dbałości o powierzony sprzęt

- stosowania się do poleceń pracodawcy

- aktualnego prawa jazdy

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne