Kierowca CE z minuimalnym doswiadczeniem 3 miesiace

Personel Konsulting

22-400 Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla klienta niemieckiego z okolic Monachium poszukujemy kandydatów jako

Kierowca samochodu ciężarowego CE

Profil kandydata

*ukończony kurs kierowcy samochodu ciężarowego CE
*doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum 1 miesiąc
*znajomość języka niemieckiego w w stopniu swobodnej komunikacji
*digitalna karta kierowcy
*prawo jazdy z kodem 95
*wiek kandydata do 65 lat *Doświadczenie w prowadzeniu samochodów minimuim 1 miesiac

Pracodawca oferuje

DWYTYGODNIOWE PRZESZKOLENIE Z KIEROWCĄ WPROWADZAJĄCYM

*WYNAGRODZENIE NETTO/ NA RĘKĘ 1900 E/miesiąc niezalezne od grupy podatkowej!!!!! w początkowym okresie zatrudnienia , plus nadgodziny, plus dodatkowe premie za zaangażowanie w pracy
*Umowę niemiecką z pracodawcą bezpośrednio, nie z firmą pracy tymczasowej
*Ubezpieczenia i pełne świadczenia pracownicze w tym składki emerytalne, rentowe, wypadkowe
*zakwaterowanie zapewnione płatne około 200E/miesiąc, w pokojach jednoosobowych

*prawo do urlopu, świadczeń chorobowych , w przyszłości emerytury na warunkach niemieckich

Praca polega na transporcie towarów, rzeczy w zależności od posiadanych uprawnień, dodatkowych szkoleń itp

W razie pytań jestem do dyspozycji

Agencja Pracy 14 948

Wymagania

uprawnienia
minimalna znajomość języka
chęć do paray i uczenia sie zawodu

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
powyżej 12 miesiecy
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive