kierowca C+E w transporcie krajowym

Bio Energy Group Sp. z o.o.

37-110 Żołynia, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Kierowca będzie miał za zadanie odbierać surowiec (trociny) niezbędne do utrzymania ciągu produkcyjnego od stałych dostawców na terenie podkarpacia.

Kierowca otrzyma na swoje wyposażenie hakowca z przyczepą i dwoma kontenerami.

Oferujemy:
* praca na terenie podkarpacia
* praca z codziennym powrotem do domu,
* praca na krótkich, powtarzalnych trasach,
* niezbędne przeszkolenie oraz wyposażenie ciężarówki
* samochód do jazdy w wysokim standardzie wyposażenia
* terminowo wypłacane wynagrodzenie
* stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowców
* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Wymagania

* prawo jazdy C+E
* doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E
* mile widziane podstawowe umiejętności mechaniki samochodowej
* samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Osoby spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk Aplikuj.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Bio Energy Group to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna. Wytwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców