Kierowca C+E Śląsk , autotransporter - rozpoczynamy rekrutację

Blg AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

BLG AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o. to firma z kapitałem niemieckim o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym, ciesząca się doskonałą renomą. Istniejemy od 25 lat, zajmując się działalnością transportowo-spedycyjną oraz świadcząc usługi terminalowe na dużą skalę. Zajmujemy się transportem nowych samochodów. Standardy naszych działań utrzymujemy na najwyższym poziomie, co zostało wielokrotnie docenione ISO 9001; ISO 14001. Swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie komfort pracy i są otwarte na nowe wyzwania. Poszukujemy kierowców kategorii C+E, którzy spełniają poniższe kryteria:

Prawo jazdy C+E,
Karta kierowcy,
Zaangażowanie,
Niekaralność,
kwalifikacja wstępna
mile widziane osoby z doświadczeniem w jeździe autotransporterami..

Spełniasz powyższe kryteria?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Wyślij swoje CV, a my zagwarantujemy Ci:

- Stabilne zatrudnienie,

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, terminowa wypłata wynagrodzenia i delegacji

- Pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą , bony świąteczne) i medyczny,

- Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Pracę zgodnie z przepisami regulującymi czas pracy kierowcy.

Praca tylko i wyłącznie na autotransporterach ( przewóz nowych samochodów do 3,5 tony)

Zarobek kierowcy

pensja
delegacja ( zagranica 200,00 zł/ doba, kraj 30,00 zł/ doba) -nie zawyżamy delegacjami waszych wynagrodzeń. Kierowcy powinni mieć dobrą wysoką podstawę z której zostaną opłacone składki ZUS-owsie, emerytalne i rentowe.
dodatek stażowy
dodatkowy bonus za weekend spędzony za granicą 200,00 zł .
premia

Baza transportowa znajduje się w Czeladzi i Dąbrowie Górniczej.

Kontakt i wszystkie zapytania w sprawie oferty proszę kierować pod numer 668-124-097

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców