Kierowca C+E Belgia szybki start

AVE Sp. z o.o.

53-602 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Metal Group to zbiór spółek, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy jako kierowca kat. C+E na lokalne trasy w okolicy Antwerpii.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy (warunek konieczny),
Prawo jazdy kat. C, C+E
Umiejętności monterskie (montaż konstrukcji stalowych)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe (stawka do ustalenia podczas rozmowy z koordynatorem)
Polską umowę o pracę,
Regularne zjazdy do Polski,
Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
Odzież roboczą.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Prezentacja firmy

AVE to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, rea... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców