Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Kierowca C lub C+E

Belgia, zagranica

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy transportowej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Kierowanie autami dostawczymi.

- Przewóz zaopatrzenia sklepów spożywczych na terenie Belgii.

- Załadunek oraz rozładunek towarów.

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku.

- Ważne prawo jazdy C lub C+E.

- Karta kierowcy.

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego, angielskiego lub flamandzkiego.

- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową 11,64 € brutto/ h oraz oraz bon żywieniowy w wysokości 5,58 €/ dzień pracy.

- Bezpłatne zakwaterowanie.

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji... zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja