Kierowca C+E w Niemczech!

FahrerKonzept GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • praca z bazami w Erfurcie, Bremie lub w innych rejonach
  • praca na terenie Niemiec (trasy dalekobieżne i krótkobieżne tylko na obszarze Niemiec)
  • praca na zestawach typu: ciągnik siodłowy z naczepą (chłodnia) lub przyczepa „tandem” (plandeka)
  • w bazie w Bremie nie jest wymagane doświadczenie!!!
  • auta nowe lub prawie nowe (duża kabina, klimatyzacja, lodówka)
  • praca możliwa w systemach: 2/2 lub 2/1 lub 3/1 lub 4/1 (do uzgodnienia również inny system pracy w, tym cały etat))
  • umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami)
  • nie jest wymagana znajomość języka obcego (dyspozycje wydawane poprzez tablet) choć niemiecki lub angielski mile widziane

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat CE z kodem 95
  • karta kierowcy
  • CV
  • uprawnienia ADR ( w bazie w Erfurcie)

Oferujemy

  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej
  • stałą polskojęzyczną opiekę oraz pomoc w załatwianiu formalności
  • dodatek wakacyjny oraz premię świąteczną (od 200 - 300 Euro rocznie każdy)
  • dodatek za rozpoczęcie pracy (100 Euro) lub kartę paliwową (44 Euro miesięcznie)
  • system 2/2, wynagrodzenie miesięczne NETTO wraz z dodatkami (zależne min. od klasy podatkowej) od 1400 - 1550 Euro
  • system 2/1, wynagrodzenie miesięczne NETTO wraz z dodatkami (zależne min. od klasy podatkowej) od 1890 - 2075 Euro
  • system 3/1, wynagrodzenie miesięczne NETTO wraz z dodatkami (zależne min. od klasy podatkowej) od 2100 - 2375 Euro
  • system 4/1, wynagrodzenie miesięczne NETTO wraz z dodatkami (zależne min. od klasy podatkowej) od 2200 - 2505 Euro
  • cały etat, wynagrodzenie miesięczne NETTO wraz z dodatkami (zależne min. od klasy podatkowej) od 2380 - 2775 Euro

Prezentacja firmy

FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców