Kierowca C+E / Naczepa jumbo lub tandem / Berlin lub Lipsk

Silvanos Sp. z O.O.

Niemcy, Berlin lub Lipsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • przewóz towarów mieszanych
  • trasy krajowe
  • praca od poniedziałku do piątku
  • nowoczesna flota (Mercedes / Man)
  • kierowca jest odpowiedzialny za załadunek i rozładunek przy pomocy wózka widłowego

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • kod 95
  • karta kierowcy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku kierowca C+E 1 rok

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • trzytygodniowe płatne szkolenie
  • możliwość uzyskania uprawnień na wózek widłowy za pośrednictwem pracodawcy
  • 24 dni płatnego urlopu
  • diety w wysokości 14/28€ dziennie
  • wynagrodzenie miesięczne brutto:
     * 2400€ podstawy
     * 400€ premii za brak chorobowego
     * 300€ premii za wydajność pracy
     * 10€ za każdy rozładunek
  • szacunkowe wynagrodzenie miesięczne netto po uwzględnieniu diet i dodatków:
    * ok. 3000€ netto w 3 kl. podatkowej
    * ok. 2700€ netto w 1 kl. podatkowej

Jako agencja zapewniamy

  • wsparcie opiekuna po zatrudnieniu u pracodawcy
  • wsparcie w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego
  • wsparcie w załatwieniu świadczenia Kindergeld i innych świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

Poszukiwanie wykwalifikowanych kierowców może być wyzwaniem, dlatego c.a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy