Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się transportem publicznym poszukuje kierowców autobusu z prawem jazdy kat D, gotowych do pojęcia pracy w Londynie i przy przewozach pasażerskich.

Agencja pracy James Lewis z długoletnim doświadczeniem na rynku Europejskim specjalizuje się w organizacji legalnego zatrudnienia pracowników na terenie Unii Europejskiej. W chwili obecnej poszukujemy pracowników do pracy w Londynie na stanowisku:

Kierowca autobusu

Oferujemy:

  • Umowę o prace na czas nieokreślony (umowa bezpośrednio z pracodawcą),
  • Wynagrodzenie £13.20 brutto na godzinę plus nadgodziny od £14.50 do £23,
  • 24 dni płatnego urlopu,
  • Darmowy bilet na komunikacje miejska w Londynie,
  • Pomoc przy sprawach administracyjnych,
  • Zakwaterowanie na pierwsze dwa tygodnie.

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia,
  • Angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat.D plus kod 95,
  • Niekaralność.

CV prosimy przesyłać w języku polskim lub angielskim.

Prezentacja firmy

James Lewis Ltd are a market leader in supplying both contract an... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne