Kierowca Autobusu - praca szuka człowieka od zaraz!! Atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie.

Persontura GmbH & Co. KG

Niemcy, Erlangen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kierowca Autobusu praca szuka człowieka od zaraz!!

Miejsce pracy: Bawaria, Badenia Wuerttembergia

Stawka: 2700-2900 Euro netto + dodatki

Obowiązki:

  • prowadzenie linii autobusowej miejskiej i podmiejskiej
  • prowadzenie sprzedaży biletów

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do mediów
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka 2700-2900 Euro netto + dodatki

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

  • prawo jazdy Kat. D plus moduł 95
  • karta kierowcy
  • samochód na wyjazd
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

W naszej firmie zarządzanej osobiście przez właścicieli priorytet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców