KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO (KAT. D)

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o., największa na Pomorzu firma komunikacyjna, zatrudni kandydata/ -tkę, w pełnym wymiarze czasu pracy, na stanowiskach w obszarze :

(rekrutacja zewnętrzna, oferta skierowana do kobiet i mężczyzn)

Opis stanowiska

  • prawidłowa eksploatacja prowadzonego autobusu,
  • dbania o powierzone mienie,
  • prowadzenie autobusów zgodnie z zasadami ruchu drogowego,
  • umiejętności skutecznego działania pod presją czasu i w warunkach stresu, bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerów na liniach komunikacyjnych Spółki,
  • obsługa pasażera (informacja, sprzedaż biletów),
  • informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii „D”,
  • świadectwo kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego kierowców (prawo jazdy z kodem 95),
  • orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym),
  • znajomość topografii miasta Gdańska zdyscyplinowanie i odpowiedzialność, dobra sprawność psychofizyczna, zorientowanie na klienta,
  • dyspozycyjność/praca zmianowa wg. grafiku w systemie równoważnym czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy

  • wynagradzanie za pracę , dodatki (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Spółce
  • szeroki pakiet socjalny (wczasy „pod gruszą”, kolonie, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne)
  • bilety pracownicze oraz dla członków rodziny
  • możliwość skorzystania z sekcji sportowych ( np. piłka nożna, sekcja rowerowa)
  • dostęp do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • dostęp do PPK
  • możliwość konsultacji z psychologiem firmowym
  • praktyki dla dzieci pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje jest kontynuatorem tradycji komunika... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis