Key Account Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za poszerzanie obszaru sprzedaży produktów firmy poprzez aktywne poszukiwanie i obsługiwanie klientów kluczowych.

Informacje o kliencie

Dla firmy o profilu IT należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager, która dołączy do zespołu nastawionego na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska

  • Rozbudowa struktury sprzedażowej
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i podtrzymanie z nimi relacji biznesowej
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy dzięki budowaniu pozytywnych relacji z klientami
  • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii firmy
  • Umacnianie pozycji firmy na polskim rynku

Profil kandydata

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do konsekwentnego rozbudowywania relacji z kluczowym klientem
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i entuzjazm

Oferujemy

  • Konkurencyjna podstawa wynagrodzenia plus premie
  • Udział w szkoleniach w międzynarodowej grupie szkoleniowej
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Działalność w strukturach sprzedaży, która nieustannie się rozwija
  • Dobra atmosfera i pozytywna kultura w organizacji
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page