Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy finansowej, poszukujemy doświadczonych Key Account Managerów do sprzedaży usług polegających na finansowaniu inwestycji w obszarze B2B.

Key Account Manager Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • aktywna sprzedaż usług finansowych oraz utrzymanie i rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy,
  • doradzanie Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań finansowych,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • realizacja sprzedażowych celów biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków transakcji,
  • planowanie i raportowanie efektów pracy,
  • monitoring i analiza otoczenia biznesowego firmy.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku Key Account Managera w obszarze B2B minimum 3 lata,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub w firmie dostawcy sprzętu medycznego,
  • silnej orientacji na realizację celów biznesowych,
  • kompetencji sprzedażowych, negocjacyjnych i analitycznych,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie na pełen etat (praca na terenie woj. śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznej firmie będącej liderem w branży,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej grupy na bardzo ciekawym rynku,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.