Opis stanowiska pracy

- aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i usług wynajmu kadry inżynieryjnej

- negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów

- doradzanie klientom w zakresie doboru usług

- kontakt z klientem biznesowym w kraju i na świecie

- realizacja założonych planów sprzedażowych

- stałe poszerzanie własnego portfela klientów

- reprezentowanie firmy i wsparcie działań marketingowych

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane w obszarze B2B)

- wykształcenie wyższe

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2

- znajomość Pakietu Ms Office

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych

- umiejętność pracy zespołowej

- inicjatywa, zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów

Prezentacja firmy

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi