Oferta wyróżniona

Key Account Manager

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to firma należąca do międzynarodowego koncernu, wiodący producent folii i opakowań z polietylenu. W związku  z rozwojem struktur sprzedażowych firma poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania:

Budowanie i rozwijanie relacji  z klientami, przede wszystkim w kanale nowoczesnym w Polsce oraz Europie Zachodniej

Rozwój rynku i realizacja założonych celów sprzedażowych

Prowadzenie aktywności sprzedażowej poprzez przygotowywanie kalkulacji, ofert i informacji handlowych dla kontrahentów

Przyjmowanie zamówień składanych przez klientów i prowadzenie baz danych klientów

Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych

Współpraca z pionem produkcji oraz jakości w zakresie zleconych zamówień

Oczekiwania:

Doświadczenie w obszarze sprzedaży i współpracy  z klientami

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Samodzielność w działaniu, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych

Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

Narzędzia pracy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Możliwość rozwoju kompetencji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management