KEY ACCOUNT MANAGER

Via Polonia S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Via Polonia SA Lider w branży drogowych ekranów akustycznych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Poznań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (optymalnie) techniczne poparte doświadczeniem
  • Biegła znajomość Excela oraz Power Point
  • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Preferowane doświadczenie w branży drogowej
  • umiejętność szybkiego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • doskonała organizacja pracy i samodzielność w realizacji celów
  • znajomość rynku ekranów akustycznych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w tworzeniu nowego działu
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • samochód służbowy dla najlepszych

Prezentacja firmy

Via Polonia S.A. jest wysoce specjalistyczną firmą inżynierską, która r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne, Praca Obsługa klienta