Key Account Manager

OTTO Work Force

Łódź, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów - światowego lidera branży POS poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Teren działania: cały kraj

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów B2B,

• Efektywne zarządzanie projektami sprzedażowymi,

• stały kontakt z Klientem w trakcie trwania projektu,

• Przygotowywanie ofert i prezentacji,

• Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami.

WYMAGANIA

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży POS lub pokrewnej,

• Łatwość nawiązywania kontaktów,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Pracę w dużej, międzynarodowej firmie- lidera w branży POS,

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

• Wysoką podstawę + system prowizyjny,

• Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop itd.

• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji, szkolenia na miejscu i w zagranicznych oddziałach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.