Key Account Manager

Michael Page

katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Głównym obowiązkiem Key Account Managera jest kierowanie i rozwijanie biznesu w kategorii Środków Ochrony Indywidualnej poprzez rozwijanie i zarządzanie portfelem klientów.

Zasięg terytorialny: głównie centralna i południowa Polska

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dystrybutor wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy.
  • Wdrażanie strategii rozwoju biznesu i generowanie sprzedaży w określonym segmencie rynku.
  • Poszukiwanie możliwości maksymalizacji wzrostu i zysków poprzez promowanie oferty oraz wartości firmy.
  • Współpraca z pozostałymi spółkami Grupy, poszukiwanie synergii i możliwości współpracy przy pozyskiwaniu klientów.
  • Zarządzanie relacjami z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.
  • Współpraca przy ulepszaniu oferty produktowej.
  • Wykorzystanie współpracy z kluczowymi dostawcami, aby zapewnić wsparcie techniczne i produktowe dla klientów.
  • Przygotowanie i terminowe przysłanie raportów.
  • Praca wymaga częstych podróży służbowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub równoważne.
  • min 5 lat doświadczenia zawodowego u producenta lub dystrybutora Środków Ochrony Indywidualnej.
  • Rozległa wiedza i dogłębne zrozumienie procesów sprzedaży.
  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie sprzedaży do klienta końcowego w branży przemysłowej.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, ponieważ stanowisko jest niezależne (home office).
  • Gotowość do podróżowania na dedykowanym regionie.

Oferujemy

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe powiększone o bonus uzależniony od wyników pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page