KEY ACCOUNT MANAGER

Katowice, śląskie

Spokey Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

KLUCZOWE ZADANIA:
• Realizacja strategii firmy poprzez komunikowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
• Negocjowanie warunków kontraktów z klientami sieciowymi
• Monitorowanie realizacji postanowień umów handlowych
• Utrzymywanie kontaktów handlowych
• Analiza wyniku ekonomicznego aktywności sprzedażowych skierowanych do klientów sieciowych
• Zarządzanie powierzonym budżetem
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
• Min 3- letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Junior KAM lub KAM
• Znajomości technik sprzedaży
• Orientacji na wynik i osiąganie wyznaczonych celów
• Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych i utrzymywania długofalowych relacji
z klientami
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Inicjatywy i dużej samodzielności w działaniu
• Otwartości na zmiany i pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań zawodowych
• Wysokiej kultury osobistej
• Entuzjazmu i zaangażowania w pracę
• Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
• Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

Lider rynku, ogólnopolski dystrybutor artykułów sportowych na rynku hurtowym
i... detalicznym.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Biuro / Dokumentacja