Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0913

Obowiązki:

Realizacja celów sprzedażowych
Współtworzenie strategii sprzedaży i marketingu dla danego rynku oraz jej realizowanie
Budowanie relacji z potencjalnymi klientami oraz utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami;
Raportowanie dziennej aktywności oraz planowanych działań;
Bieżące raportowanie potencjału sprzedażowego klientów;
Analizowanie rynku i panujących trendów oraz wdrażanie nowych produktów;
Udział w wydarzeniach branżowych;
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
Koordynacja i współpraca z pozostałymi działami firmy (produkcja, marketing, finanse)
Udział w wydarzeniach branżowych; Dbanie o pozytywny wizerunek firmy; Współpraca z pozostałymi działami; Przestrzeganie regulacji wynikających z kart procesu, księgi jakości; Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie zajmowanego stanowiska. Koordynowanie zespołu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
  • OBSŁUGA PROGRAMU POWER POINT
  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania : doświadczenie w branży sanitarnej lub pokrewnej, znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającymswobodną komunikację (B2), dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint), komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, doświadczenie w sprzedaży,Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twojej wiedzy i doświadczeniu,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2Bpracę w przyjaznej atmosferze,możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w stabilnej irozwijającej się firmie,pracę w młodym, dynamicznym zespole,pracę przy wielu ciekawych projektach,pakiet socjalny (zniżki na ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do pakietu medycznego, zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy)

Miejsce pracy: Pod Borem 15, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy