Key Account Manager z językiem angielskim (tektura lita)

Gi Group Poland S.A.

Białystok, podlaskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Białystok

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•       realizacja strategii i planów sprzedaży w ramach wyznaczonego budżetu

•       rozwój współpracy z aktualnymi partnerami biznesowymi i pozyskiwanie nowych Klientów

•       kompleksowa obsługa Klientów, wsparcie w dostarczaniu dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań technologicznych

•       przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy, utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami

•       monitorowanie, zwiększanie i raportowanie bieżącej efektywności handlowej (KPI)

CZEGO OCZEKUJEMY:

•       minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży poligraficznej

•       doświadczenia we współpracy z klientami międzynarodowymi najchętniej działającymi w branży confectionary lub branży beauty

•       gotowości do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

•       samodzielność, obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania

•       znajomości narzędzi pakietu MS Office,

•       biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

•       czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

•       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•       program wdrożenia do organizacji

•       narzędzia niezbędne do pracy, samochód służbowy

•       stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy uzależniony od wyników pracy

•       Szeroki pakiet Benefitów: dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach, system płatnych poleceń pracowniczych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.  Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.